Копашново - сільський сайт

Село посеред світу ...

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Як пройшов День Села (615-та річниця)

E-mail Печать PDF

День села - це стане доброю традицією

       Гарне, мальовниче наше село у всі пори року. Та в цю погожу вересневу днину воно виглядало особливо: веселилось, раділо, співало скликаючи гостей на святкування Дня села з нагоди свого 615-річчя, яке відбулося 25 вересня 2011 року в селі Копашново. До присутніх з вітальним словом звернувся сільський голова Ю.М.Гангур. Він подякував районним депутатам та сільським підприємцям, які допомогли організувати свято.

     Серед почесних гостей свята був Іван Васильович Хлантадоктор мистецтвознавства, кандидат філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України. Щирий патріот отчої землі, уродженець Копашнова побажав добра, процвітання, Господньої ласки, закликав берегти і примножувати традиції попередніх поколінь.

День села в Копашнові

 

Жартома копашновці називають своє село, селом серед світу. Незважаючи на деякі проблеми Копашново впевнено дивиться у майбутнє, бо тут живуть працьовиті і духовно багаті люди. Саме на це звернули увагу у своїх виступах голова районної ради В.І.Губаль, заступник голови районної державної адміністрації , депутат обласної ради В.В.Пригара, настоятель храму о. Василій (Бринзей), заслужений працівник культури України, директор районного будинку культури В.В.Чорей.

Голова районної ради В.І.Губаль вручив грамоти активістам, керівникам освітніх закладів, підприємцям за активну участь в громадському житті села та з нагоди 615-річчя Копашнова.

День села

Цікавою і різноманітною була програма свята. Радували присутніх піснями і танцями фольклорні ансамблі Іршави, Вишкова, Драгова, вихованці Драгівської та Нижнєселищенської музичних шкіл, гурти «Пріма»,  «Червона рута», солістка Євгенія Липей, та окремі вокалісти Копашнова.

Всім глядачам піднесеного настрою додали ведучі концертної програми Анатолій Барна та Наталія Деяк, яка завершилася неймовірно запальними піснями автора та виконавця Анатолія Барни.

День села

На шкільному майданчику працювали чудові атракціони, ігри, розваги. Малеча була у захваті. А хтось очікував на розіграш лотереї. Свято закінчилось дискотекою для молоді.Кожен, хто побував тут цього дня, дістав насолоду і масу приємних вражень.

«Копашновофайне село, лиш мало у ямі. Та й у ньому файні люди, як намальовані».

Обновлено 09.10.2011 19:42