• Уменьшить размер шрифта

ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ШАШОК - ЧУДОВІ РЕЗУЛЬТАТИ

Печать PDF

КОПАШНІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ШАШОК «НАДІЇ КАРПАТ» ВИПРАВДАВ СПОДІВАННЯ

17 вересня в с.Копашново відбувся обласний турнір з російських шашок «Надії Карпат». В змаганнях взяло участь рекордна кількість учасників - 69 осіб. Серед дорослих - 43 учасники, 17 юнаків і 9 дівчат. Турнір проведено окремо як серед дорослих, так і юнаків та дівчат за швейцарською системою. У дорослих швейцарська система у 9 турів, у юнаків та дівчат - 7 турів. В змаганнях серед дорослих взяв участь 21 кандидат у майстри спорту.

Хороші грошові винагороди з 1 по З місця і з 4 по 10 місця обіцяли вперту боротьбу. Так воно і сталося. Набравши по 7 з половиною очок, Микола Кошілко З Тячева та Анатолій Вайда з Іршави вели боротьбу за перше місце. Завдяки кращому коефіцієнту Бухгольця перше місце виборов М.Кошілко. Друге місце у А.Вайди. Третє місце у Василя Тиво- дара з Виноградова. Набравши по 6 очок місця з 4 по 6 зайняли: Михайло Дикун, Олександр Горзов та Сільвія Марковці. Набравши по 5 з половиною очок, місця з 7 по 16 зайняли 10 учас­ників. У призову десятку потрапили Михайло Рішко, Володимир Шопа, Мирослав Коцур та Володимир Семенов.

Серед юнаків перше місце з 7 очками з 7 можливих виборов чемпіон області з шашок серед юнаків Федір Тегза з Березова. Набравши 6 очок, Василь Грицик з Кошельова зайняв друге місце. Третє місце у Миколи Нікітіна. У дівчат впевнену перемогу (сім очок з семи можливих) виборола Ольга Павляк з іршавського району. Друге місце у нашої земляки Ольги Горбатко з Кошельова, а третє - у Наталії Воробканич з Іршавського району.

На високому рівні провів суддівство головний суддя турніру - Олександр Євгенович Федів з Мукачева. Пере можці турніру з 1 по 3 місця наго­роджені грамотами Закарпатського обласного відділення НОК України, медалями та грошовими винагородами Матеріальне заохочення отримали також учасники, які зайняли місця з 4 по 10.

Велика подяка керівництву про­ведення змагань - голові обласної федерації шашок Михайлу Рішку, начальнику відділу спорту Хустської РДА Володимиру Фінюку, Копашнівському сільському голові Юрію Гангуру, організатору турніру Володимиру Молнару.