Копашново - сільський сайт

Село посеред світу ...

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Виїзна акція центру зайнятості в с. Копашнево

Печать PDF

Виїзна акція центру зайнятості в с. Копашнево

З метою здійснення інноваційних підходів в організації роботи з безробітними спеціалістами Хустського міськрайонного центру зайнятості 28 квітня 2011 року провели інформаційний масовий захід - виїздну акцію з розгортанням мобільного центру зайнятості в селі Копашнево. Участь в заході взяло 226 чоловік, серед них були 155 учнів випускних класів загальноосвітньої школи, безробітні мешканці села та присілків, та просто бажаючі ознайомитися з послугами що надає служба зайнятості.

 

Під час роботи мобільного центру спеціалісти відповідали на запитання жителів, які здебільшого стосувалися наявності вільних робочих місць на підприємствах, в установах та організаціях міста й району. Також відвідувачі дізналися про професії (спеціальності), які користуються попитом на ринку праці, та про перспективи працевлаштування. Не залишилася поза увагою селян і така послуга центру зайнятості, як профнавчання та перенавчання безробітних. З метою популяризації робітничих професій, випускники переглянули описи професій та вимоги до індивідуальних якостей працівника, пройшли тестування щодо майбутнього вибору професії.

          Фахівці служби зайнятості надали відвідувачам консультації щодо вибору професії, пошуку роботи, написання резюме, співбесіди з роботодавцем.Присутні ознайомилися з переліком професій, за якими на сьогоднішній день здійснюється професійне навчання за направленням служби зайнятості, та перспективами подальшого працевлаштування за обраною професією. Також обговорили питання участі у громадських роботах: місця та терміни їх проведення, умови організації та оплати.

         Під час проведення акції всім учасникам було роздано інформаційний матеріал, який їх зацікавив.

 

 

                                                Шпілька О. М.

                                                  головний спеціаліст відділу

                                              активної підтримки безробітних

                                                 Хустського МРЦЗ