Копашново - сільський сайт

Село посеред світу ...

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Реформа з децентралізації


Закарпатська ОДА - скарги та вердикти

Печать PDF

У Закарпатській ОДА скаржаться на керівників районів та виносять вердикти потенційним об’єднаним громадам

Закарпатській обласній державній адміністрації та її керівництву необхідно надавати всебічну підтримку громадам в процесі добровільного об’єднання, роз’яснювати людям суть реформи, допомагати належним чином пройти всі необхідні формальні процедури, а не підміняти собою Конституційний суд, видаючи вердикти про порушення Конституції.

odaТак в Мінрегіоні прокоментували висновок Закарпатської ОДА на поданий у облдержадміністрацію проект рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад с.Нижнє Селище Нижньоселищенської сільради, сіл Копашнево, Хустець, Лунка, Поляна Копашнівської сільради в Нижньоселищенську об’єднану територіальну громаду з центром у Нижньому Селищі». У висновку, який облдержадміністрація виклала аж на п’яти сторінках, вказано, що проект такого рішення не відповідає низці статей Конституції України та Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 

Прес-конференція по проблемам реформи з децентралізації

Печать PDF

ПРОЦЕС ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД У ХУСТСЬКОМУ РАЙОНІ СВІДОМО БЛОКУЮТЬ! –ЗАЯВЛЯЮТЬ СІЛЬСЬКІ ГОЛОВИ ТА КЕРІВНИКИ РОБОЧИХ ГРУП

Представники громад Хустщини кажуть, що здаватися не збираються і якщо справа не зрушить на рівні області та держави,
звертатимуться в міжнародні інституції з приводу протидії добровільному об’єднанню громад у районі та загалом у краї.

presskonПро це сьогодні в Ужгороді заявили представники громад Хустщини на прес-конференції, присвяченій проблемам реформи з децентралізації. Вони розповіли, як триває в районі процес добровільного об'єднання громад і що заважає тому, аби реформа була нарешті втілена.